Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED 

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.kikudisain.ee  ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. 

LEPINGU SÕLMIMINE 

Kiku Disain OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Kiku Disain OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita, kui selleks ei ole eelnevat kokkulepet.  

HIND 

Kiku Disain OÜ-s müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes.  
Kui tellimuse summa on vähem kui 60€, lisandub tellimusele ka postikulu. 

TOODETE SAADAVUS 

Kiku Disain OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis teostame puuduva toote eest tagasikande ning anname juhtunust ka e-maili teel esimesel võimalusel teada. 

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA SAATMISKULUD 

Kliendi ostukorv luuakse hetkel, kui ta on vajutanud ootelehel olevale nupule “Lisa korvi”. Ostja saab muuta ostukorvis olevate toodete kogust ning neid vajadusel ostukorvist eemaldada, kuid kuni tellimuse kinnitamiseni on tooted saadaval ka teistele ostjatele. Tellimuse vormistamisel tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.  Ostjal on võimalik valida alljärgnevate kohaletoimetamise viiside vahel: 
– SmartPOST pakiautomaati (saatekulud 2.59 eurot ), üle 60 euro ost tasuta; 
– Omniva pakiautomaati ( saatekulud 2.95 eurot ), üle 60 euro ost tasuta; 
– DPD pakiautomaati (pakke- ja saatekulud 2.50 eurot ), üle 60 euro ost tasuta; 

Kaubale on võimalik ka ise järgi tulla kokkuleppel Veebipoe asukohta Ristiku 38/2, Tallinn, Harjumaa. Ise kaubale järele tulles väljastame ostjale kauba tasuta. Pärast ostu kinnitamist saadetakse ostjale e-postile tellimuse kinnitus ja pärast tellimuse eest tasumist saadetakse ostja e-postile arve. 

TAGASTAMINE 

Kiku Disain OÜ-st ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Toode peab olema postitatud Itella SmartPost, Omniva pakiautomaadi vahendusel Kiku Disain OÜ aadressile 14 päeva jooksul taganemissoovi esitamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Raha tagastatud toodete eest hüvitame Sulle 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.  
Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud. Kui tagastatav toode  on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Kiku Disain OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on Kiku Disain OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine  toote eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga. 

VAIDLUSTE LAHENDAMINE 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile kiku@kikudisain.ee või helistada telefonil +372 5018896. 
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.  Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. 
Ostja võib ka pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole. 

VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD 

Kiku Disain OÜ ei vastuta kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kiku Disain OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Kiku Disain OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). 
Kiku Disain OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale. 
Kiku Disain OÜ vastutab kliendi ees toote müügihinna ulatuses.  

Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 28.03.2022 

Shopping Cart