Elupuu ripatsiga kaelakee

55,00 

Naturaalsest mustast obsidiaanist elupuu ripatsiga kaelakee. Kee ise on sõlmitud siidiniidile vaheldumisi mustast matist ja läikivast ahhaadist.

Kee pikkus 68cm.

Ripatsi läbimõõt 3cm.

 

Saadavus: Ainult 1 laos

Sellel imelisel elupuu ripatsiga kaelakeel on musta obsidiaani kivisse graveeritud elupuu sümbol.

ELUPUU sümboliseerib eeskätt ühendust kolme maailma vahel – taevas, maa ja allilm. Elupuu, kui maailma tsentner ja kõigi eluprotsesside alus on ühtlasi olnud absoluutse reaalsuse ja surematuse sümbol.

OBSIDIAAN on vulkaanilise tegevuse tulemusena moodustunud looduslik klaas, mida leidub erinevates toonides ja läbipaistvuse astmes. Muutumise ja uuestisünni kivi. Kaitseb hästi psüühikat välismaailma mõjutuste eest. Obsidiaan aitab inimestel alistuda või lahti lasta negatiivsetest harjumustest või minevikuteedest, mis ei teeni enam nende praegust seisundit.

Must OONÜKS/AHHAAT on võimas ja tugeva toimega kivi. Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust. Must ahhaat/oonüks annab elujõudu, aitab vältida enda energia äravoolu ja on tugev kaitsekivi. Ta on ka maandavate omadustega nagu enamik tumedaid kive.

Ripatsi läbimõõt 3cm.

Kee pikkus 68cm.

Helmed: 8mm

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart