Mikromakramee kaelakee Mäekristalliga

35,00 

Mikromakramee tehnikas punutud kaelakee/choker mäekristalli ripatsi ja  chipsidega .  See ehe on reguleeritav, nii et see sobib kõigile.  Lihtsalt libistage nööri, et viia kaelakee soovitud pikkuseni. See annab kandjale mitu võimalust, kuidas ta kaelakeed kanda soovib. Lisaks on kasutatud kaunistuseks messingist  pärleid, mis   püsivad kaua ilusad.

See kaelakee sobib nii  boheemlasliku, hipiliku kui ka maalähedase stiiliga. Kanna seda kas igapäevaselt või ka pidulikematel juhtudel. Võid kombineerida ka teiste kaelaehetega.

Saadavus: Ainult 1 laos

Mikromakramee kaelakee  on käsitsi valmistatud mikromakramee tehnikas.
Makramee on iidne käsitöötehnika, mis hõlmab mustri loomiseks sõlmede kasutamist. Ehete loomisel kasutatakse seda tehnikat väiksema nööriga, seega nimetatakse seda mikromakrameeks.

Valmistamisel on kasutatud kvaliteetset vahatatud nööri, et tagada tugevus, veekindlus ja vastupidavus. See ei narmenda isegi pärast aastatepikkust kasutamist.  Värv ja disain püsivad ilusad.

MÄEKRISTALL  e. värvitu kvarts on lihtsa ja selge energia kivi, kusjuures ta on müstilises mõttes üks võimsamaid kristalle. Ta on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasikandja.

See kee on Choker kaelakunistus.  Choker on liibuv kaelakee, mis on väga tihedalt ümber kaela. Tegemist on kaelaehtega, mida kanti juba 15. sajandil ning mis oli tol ajal ca. 40 cm pikkune enamasti pärlitest koosnev kaelaehe.

Shopping Cart