Mikromakramee käevõru labradoriidiga.

45,00 

Idamaise hõnguga mikromakramee tehnikas käevõru. Reguleeritava suurusega.

 

Laost otsas

Inglise keeles kutsutakse neid käevõrusid “Slave brachelet”. On väidetud, et “orjade käevõrud” olid inspireeritud ehetest, mida kandsid Ottomani impeeriumi haaremites orjastatud naised. Teised arvavad, et nimi tuleneb asjaolust, et sõrmused on aheldatud käevõrude külge ja on seega “orjastatud”.

See  käevõru on punutud parima kvaliteediga 1mm vahatatud  makrameeniidiga. Kiviks on kaunis looduslik labradoriidi poolvääriskivi.

LABRADORIIT on ise hallikas-roheline, aga kui ta päevavalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriidi välimus on heaks meeldetuletuleseks sellest, et tõeline ilu ongi sageli peidus pinna all ning seda ei tohiks kahe silma vahele jätta.

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja.  Tema näol on tegemist väeka kaitsekivi ning valgusetoojaga. Ta suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist.

Shopping Cart