Mikromakramee käevõru ” Shiva silm”

69,00 

Käsitsi sõlmitud mikromakramee tehnikas  käevõru suure Shiva silma kiviga.

Laius 4cm. Reguleeritava kinnisega.

Valmistamisel on kasutatud kvaliteetset vahatatud nööri, et tagada tugevus, veekindlus ja vastupidavus. See ei narmenda isegi pärast aastatepikkust kasutamist.  Värv ja disain püsivad ilusad.

Saadavus: Ainult 1 laos

Shiva Silm, tuntud ka kui “Vaikse ookeani kassisilm”, on valge kest, millel on palju raviomadusi.

See ainulaadselt keerlev kest on tegelikult kaitseuks Turban´i teokarbi avamisel, mis teo loomuliku eluea lõppedes eraldub. Teo sees oleva pehme osa  kaitsekattena peetakse seda sümboolselt ka alateadvuse ukseks, mis avab kolmanda Silma tšakra täieliku jõu. Naturaalne teokarp, Shiva silm,  koosneb peamiselt aragoniidist, mis on karbonaatne mineraal. Aragoniit stimuleerib tundlikkust, on rahustava toimega, toetab üldist heaolu, vähendab väsimust ning lihase- ja liigesevalusid.

Shiva silma kasutatakse tavaliselt ehetes ja see sai esmakordselt populaarseks Victoria ajastu Suurbritannias. See kristall on saanud oma nime hindu jumala Shiva järgi ja väidetavalt esindab Shiva  kolmandat silma.

Shiva Eye on tuntud ka kui “Merineitsi raha” ja arvatakse, et see toob kaluritele õnne ja varandust.

Samuti aitab see arendada jumaliku teadvustamist, kaotamata sidet maaga. Väidetavalt kaitseb see kest teie rikkust ja toob õnne.  Suurepärane kivi loovuse suurendamiseks ja seiklustunde äratamiseks. See peletab hirmud ja ebakindluse, kaitstes samal ajal kurja eest. Shiva silm on ka suurepärane kivi üliaktiivse meele rahustamiseks ja kujutlusvõime elavdamiseks.

Shopping Cart