Must tiibeti käepael Igavik

15,00 

Käsitsi valmistatud nöörist käepael, mis on sõlmitud tiibeti sõlmedega. Lisatud topelt igaviku sümbol.  Reguleeritava suurusega.

Topeltlõpmatuse sümbolit kasutatakse sageli ehetes ja see on tätoveeringute maailmas väga populaarne. See luuakse kahe lõpmatuse sümboli põimimisel üksteise peale. Need kaks lõpmatuse sümbolit koos tähistavad täiuslikkust. Iga kujund esindab eraldi lõpmatuse tsooni – üks tähistab lõpmatut ruumi ja teine lõpmatut aega, omades individuaalselt oma tähtsust, kuid saavutades koos täiuslikkuse.

Saadavus: Laos

See käsitsi valmistatud nöörist käepael on sõlmitud tiibeti sõlmedega. Mustad tiibeti käepaelad esindavad salapärast ja tundmatut kogu universumis. Ainult tundmatut otsides saame oma teadmisi täiustada ja laiendada. Mustad käevõrud on mõeldud mõtlejatele. Need sümboliseerivad lõpmatust kõigis mõõtmetes ja võimaldavad teil sügavamalt mõtiskleda maailma vastuseta saladuste üle.   Kui kasutate budistlikku käevõru energiatööks, laeb see kandjat positiivse energiaga, mis hoiab teda kaitstuna kogu keskkonnas leiduva negatiivse eest. Seetõttu nimetatakse seda sageli kaitsetalismaniks.

Lõpmatuse sümboli levinuim tähendus pärineb Indiast ja Tiibetist, kus lõpmatus tähistas terviklikkust ning tasakaalu mees- ja naisenergiate vahel. Armastuse, südame, kõike ja kõiki ühendav sümbol.

Reguleeritav, sobib nii meestele kui ka naistele.

Rohkem tiibeti käepaelte kohta loe siit 👉  https://www.kikudisain.ee/tiibeti-kaepaelad/

Sulle võib meeldida ka…

  • Must tiibeti käepael lõpmatuse sümboliga
  • Must tiibeti käepael Lõputu armastus hõbe
  • Must tiibeti käepael
Shopping Cart