Tšakra ripatsiga kee must

25,00 

Kee on reguleeritava suurusega. Vahatatud makrameeniidist punutud ja messingist helmestega kaunistatud kee  on reguleeritav, nii et see sobib kõigile.  Lihtsalt libistage nööri, et viia kaelakee soovitud pikkuseni. See annab kandjale mitu võimalust, kuidas ta kaelakeed kanda soovib.  Kanna kas riiete peal või paljal ihul.  Ripatsi pikkus on 16cm.

Saadavus: Ainult 2 laos

Tšakra ripatsit esindab sügavalt sümboolne sümbolite jada. Mikromakramee tehnikas punutud reguleeritava suurusega pael  toetab ripatsit, mis on joondatud õiges järjekorras.

Oma olemuselt on tšakrad energiakeskused – pöörlevad ja energiat kiirgavad rattad, mis mõjutavad kõiki meie eluvaldkondi ning füüsilise keha talitlusi. Teisisõnu seda, kui hästi me ennast füüsiliselt, emotsionaalselt ja mentaalselt tunneme, kui terved ja vitaalsed me oleme ning kuidas me suhtleme ja suhestume nii teiste inimeste, kui ka Universumiga. Peamisi tšakraid on seitse.

7-tšakra ehete kandmine aitab tasakaalustada ja tervendada iga tšakrat ning parandada teie üldist heaolu. Kandke seda  kaelakeed kui võimsat sümbolit seitsmest energiast, mis juhivad meie heaolu ja elu tasakaalu.

Shopping Cart