Väekee- 7 tšakra mala laavakiviga

70,00 

Mala e. väekas kee, mis koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

See mala on valmistatud mattide  mustade  ahhaat/oonüks helmeste ning 7 helme kombinatsioonist, mis vastavad seitsme tšakra süsteemile: punane jaspis, karneool, tiigrislm, roheline jaad, larimar, sodaliit, ametüst. Guru-laavakivi. Lisandiks sulg ja hõbedased vahedetailid.

Saadavus: Ainult 1 laos

Seitsme tšakra mala aitab hoida tšakraid kehas nendel õigetel energiatasnditel, muutes teid tasakaalukamaks ja lõdvestunumaks.

Must OONÜKS/AHHAAT on võimas ja tugeva toimega kivi. Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust. Must ahhaat/oonüks annab elujõudu, aitab vältida enda energia äravoolu ja on tugev kaitsekivi. Ta on ka maandavate omadustega nagu enamik tumedaid kive.

LAAVAKIVID on  maailma vanimad kivid.  Laavakivid tekivad vulkaanide purskamisel, sarnaselt obsidiaanikividega. Laava väljub vulkaanist ja jookseb mööda külgi alla. Kui see uskumatult kuum vedel kivi kuivab, muutub see laavakiviks. Nende protsesside tõttu peetakse laavakivi taassünni kiviks. Paljud eksperdid arvavad, et nende moodustanud vulkaani tuline tugevus viib laavakivideni, millel on nii palju raviomadusi. Laavakivi on maandaja ehtes, kui on pingelised olukorrad. Ta on suurepärane emotsioonide rahustaja.  Jõu ja julguse kivi, aitab kaasa muudatustele.

Kui te soovite selle malaga kasutada eetelikku õli, lisage lihtsalt 2-3 tilka oma eelistatud õli ainult laavakivile. Pange mala kaela, kui õli on täielikult imendunud. Teie keha soojus aitab  kandes seda õli hajutada.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart