Väekee- akvamariin ja mäekristall

55,00 

Mala e. väekas kee on ehe, mis toetab Sinu unistusi ja soove ning vajadusel kaitseb, hoides negatiivse eemal. Ta koosneb 108-st 8mm helmest, ühest Guru helmest ning narmastutist. Käsitsi sõlmitud siidiniidile.

AKVAMARIIN  koos kuukiviga ja Guru- MÄEKRISTALL. See mala on tehtud viljakust ja naise heaolu toetavatest kristallidest. Ehk vajate neid uskumatult tugevaid kristalle oma vanemliku seikluse jaoks…😉

Laost otsas

Akvamariin kulub marjaks ära, kui Sul on käsil intensiivne vaimse arengu periood – ta aitab Sul iseenda hinge sügavamaid kihte mõista ning isiksuseks kujuneda. Tuntud ka kui igavese nooruse ja õnne kristall. Akvamariin on ka  täiuslik kristall, mida kanda alates rasedaks jäämisest kuni sünnituseni. See on raseduse ajal väga kaitsev kivi. Akvamariin pakub ka rahu ja sisemist rahulikkust, mis aitab teie meelt rahustada.
Kuukivi on juba iidsetest aegadest saadik olnud tähtis poolvääriskivi naiselikes müsteeriumides, kuna tal on võime suurendada naiselikku veetlust ja väge. Nad aitavad edendada korrapärasemat menstuaaltsüklit ja suurendavad naisenergiat, mis muudab nad viljakuse jaoks ehk kõige enam kasutatavaks kiviks. Kuukivid on armastuskivid ja tõmbavat armastust selle kandjale.
Guru helmeks on mäekristall e. värvitu kvarts, mis on lihtsa ja selge energia kivi, kusjuures ta on müstilises mõttes üks võimsamaid kristalle. Ta on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasikandja.
Shopping Cart