Kaurikarpidega(Cowrie Shells) makramee kaelakee valge

45,00 

Boho šikk reguleeritava pikkusega kaurikarpidega (Cowrie shells)  makramee kaelakee- chocker.    See ehe on reguleeritav, nii et see sobib kõigile.  Lihtsalt libistage nööri, et viia kaelakee soovitud pikkuseni. See annab kandjale mitu võimalust, kuidas ta kaelakeed kanda soovib.

Saadavus: Ainult 1 laos

Kõikjal, kus kaurikarpe leidub, sümboliseerivad need peaaegu alati rikkust ja viljakust. Aafrika legendide järgi esindavad cowrie-karbid ookeanijumalanna Yemaya kaitsejõudu. Naised üle kogu Lääne-Aafrika kujundasid neist ehteid viljakuse, naiselikkuse ja edukate sünnituste sümbolina. Rohkem lugemist nende karpide kohta siin. 

Nende  ehete jaoks kasutan valgeid Cowrie kestasid , klaashelmeid ning kvaliteetset Brasiilia vahatatud  makrameeniiti , mis teeb kaelakee ülimalt vastupidavaks, rebenemis- ja veekindlaks.

See kee on Choker kaelakunistus.  Choker on liibuv kaelakee, mis on väga tihedalt ümber kaela. Tegemist on kaelaehtega, mida kanti juba 15. sajandil ning mis oli tol ajal ca. 40 cm pikkune enamasti pärlitest koosnev kaelaehe.

Shopping Cart