Must tiibeti käepael Elulill

15,00 

Käsitsi valmistatud nöörist käepael, mis on sõlmitud tiibeti sõlmedega. Lisatud elulille sümbol.  Reguleeritava suurusega.

 

Laost otsas

See käsitsi valmistatud nöörist käepael on sõlmitud tiibeti sõlmedega. Mustad tiibeti käepaelad esindavad salapärast ja tundmatut kogu universumis. Ainult tundmatut otsides saame oma teadmisi täiustada ja laiendada. Mustad käevõrud on mõeldud mõtlejatele. Need sümboliseerivad lõpmatust kõigis mõõtmetes ja võimaldavad teil sügavamalt mõtiskleda maailma vastuseta saladuste üle.  Kui kasutate budistlikku käevõru energiatööks, laeb see kandjat positiivse energiaga, mis hoiab teda kaitstuna kogu keskkonnas leiduva negatiivse eest. Seetõttu nimetatakse seda sageli kaitsetalismaniks.

Elulill on sümbol , mis kannab endas tohutut väge.  Elulille püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses. Kui ümbritsed end elulillega, siis hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna, täiustades sinu elu. Selle imekauni sümboli vägi aitab sul elus alati edasi liikuda. See soosib rahutasandile jõudmist, iseendaga rahu tegemist ning enese aksepteerimist.

Reguleeritav, sobib nii meestele kui ka naistele.

Rohkem tiibeti käepaelte kohta loe siit 👉  https://www.kikudisain.ee/tiibeti-kaepaelad/

Sulle võib meeldida ka…

  • Punane tiibeti käepael elupuu ripatsiga
  • Punane tiibeti käepael Lõpmatus, süda ja pulss
  • Punane tiibeti käepael
  • Punane tiibeti käepael Lõputu armastus hõbe
Shopping Cart